Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Este a nem tudom hány fokba vizesen álltam egy szál alsógatyában kb 1 órát lehettem kint és azért mert nem szeretnék osztálykirándulásra menni szerintem tudjátok hogy miért vtam kint.kerlek segitsetek
2017. nov. 27. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfázol vagy max tüdőgyulladás, bár ehez nem értem miért kell lebetegítened magad. Mondod,hogy nem szeretnél menni akkor nem szeretnél és kész. Csak nem fognak a fülednél fogva elrángatni.
2017. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sok eszed van, más meg örülne ha nem lenne beteg. Te meg egy osztálykirándulás miatt kockáztatsz egy kiadós tüdőgyulladást. Nem tudom, az én fejemben amíg sulis voltam, sose fordultak meg ekkora debil (bocsánat) baromságok...
2017. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem engedig hogy itthon maradjak bármit csinálok. Es azert nem szeretnek osztalykirandulasr menni mert most nem vagyok a tobbiekel olyan jóba es nem nagyon vagynek a tarsusagukra ugy hogy meg ott is alszunk egy hotelbe
2017. nov. 27. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasmenést könnyebb lenne kamuzni, azt nem ellenőrizné senki. Ha "szerencséd" van, tényleg nagyon beteg leszel.
2017. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó! Hidd el engem azzal is bekuldenek meg hanyassal meg fejfajassal mindent a idegessegre fogbak vagy a laz segit vagy pedig a tüdő/torokgyuszi
2017. nov. 27. 20:49
 6/6 A kérdező kommentje:
valaki segítene mert holnaputan megyunk
2017. nov. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!