Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki dobhatnak dolgozni?

Ki dobhatnak dolgozni?

Figyelt kérdés

Pszichésen vagyok rokkantsági ellátáson.58000 Ft-o2 kapok

"Bipoláris affektív zavar és egyébb." Van a zárójelentésen.

Már 10-12 éve ezzel voltam leszázalékolva.

Kérdésem,hogy elég- ez az egy papír?

Mert beszélik,hogy ha kevés a zárom,akkor vissza vesznek a pénzemből vagy kidobnak dolgozni.

Am cukros vagyok és van,hogy nem tudok kimenni a lakásból akár fél évig.Nem beszélve,hogy túlsúlyos vagyok és fáj a derekam,,lábam alig tudok a wc ig is kimenni.Azt is beszélik,hogy,ha nincs reumás zárom nem ér semmit a pszihés záró.Meg,hogy szigorítottak a felülvizsgálaton.

Ja és nem iszom nem dohányzóm . Önhibámon kívül vagyok itt ebben a helyzetbe.

Kérem csak az írjon választ aki tudja miről van szó!


2017. nov. 28. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Önhibádon kívül vagy túlsúlyos? Hát ki kényszerített arra, hogy teletömd magad? A fura gondolatok mondták? Ők tették ezt veled?! Hát miért nem zavarod el őket a jó édes anyjukba és gondolsz valami szépre? Hidd el, hogy kigyógyulnál minden problémádból.
2017. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezeket a dolgokat neked? Hivatalosan értesítettek erről? Mert ha nem, akkor maradj békességgel.
2017. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felül fognak bírálni. Ha valós a bajod és megkaptad az ellátást jogosan, akkor ezentúl is meg fogod. De az egészséged miatt talán nem ártana megpróbálni változtatni a helyzeteden. Azután én inkább örülnék, ha azt mondanák a következő felülvizsgálatnál, hogy nincs nekem annyi bajom, menjek vissza dolgozni.
2017. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első nem zabálom tele magam,,sőt alig eszem.A sok antidepresszáns gyogyszerek hizlalnak.Nem beszélve a cukor gyógyszerről az is hizlal.Am kórházba vagyok a pszihiátrián és itt mondják a betegtársaim.
2017. nov. 28. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
De egyáltalán miért kell antidepresszáns nevű mérget megenni? Van fogalmad arról, hogy mit művel odabent? Szerintem nincs, de annyit mondhatok, hogy többet árt, mint használ. Úgyhogy kezdj el pozitívan gondolkodni, és kikerülsz a saját magad okozta gödörből. Ki tömte beléd azt a bogyót amitől meghíztál? Hát te magad... Gondold már végig.
2017. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!