Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülemben mint ha lenne valami...

Fülemben mint ha lenne valami idegen test. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Egyik reggel arra ébredtem (2 napja) hogy mint ha lenne valami a fülemben. Rágáskor, beszédkor szoktam érezni hogy mint ha mozogna, helyezkedne. Most olyan mint ha lüktetne ez a valami. El akarok menni vele fülészetre, de 1 hónap múlva kaptam időpontot.

Van valakinek hasonló tapasztalata, történt már valakivel ilyesmi? Mit csináltak vele, ha elment orvoshoz? Remélem nem valami bogár ment bele.



2017. dec. 4. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fül-orr-gégészetre 1 hónap?

keress másikat, általában nem kell se időpont se beutaló...

elmész rendelési időben és kivárod a sorod.

(megy gyorsan)

2017. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rágáskor érzed, hogy mozog, akkor lehet zsírdugó is a füledben, erre kapsz a gyógyszertárban sprayt. Persze mondhatod azt is, hogy ne adjanak időpontot, mert sürgős, sok helyen fogadnak így aznap is.
2017. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ma hívtam őket, azt mondták időpont kell, adtak is.

Úgyhogy holnap felhívom a megyeszékhelyi kórházban lévőt, hátha jobban járok. Nem hiányzik hogy karácsonykor, begyullad, begennyesedik vagy mittudomén mibaja legyen, aztán mehetek karácsonykor.

De köszi a válaszokat!

2017. dec. 4. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Este elalvás bent marad a Bluetooth fülhallgató?
2017. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# mire akarsz ezzel célozni? mert amúgy nem
2017. dec. 5. 07:29
 6/6 A kérdező kommentje:
fülkürthurutom van. aki esetleg olvasná a kérdést.
2018. jan. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!