Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büdös ahajam vagy a...

Miért büdös ahajam vagy a fejbőröm?

Figyelt kérdés
3-4 naponta szoktam hajat mosni, minden sampont kipróbáltam, ami csak létezik mert korpás is a fejem. A doki nem mondott rá semmit, valami ötlet? Az a baj hogy akik a közelemben állnak érzik azt, hogy büdös a fejem. Menjek bőrgyógyászhoz? Most van hogy 2 napja megmostam a hajam és már büdös, nem használok rá semmit. Emellett nagyon viszket és hullik belőle a korpa is. 18/F Attól félek hogy ki fog hullani idő előtt a hajam.

#büdösfejbőr
2017. dec. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Látod, ezzel én is így voltam. Jártam bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz, vettem a méregdrága szarjait, de nem használt semmi, aztán rátaláltam a biosamponokra, és láss csodát, nem büdös a fejbőröm. Javaslom neked is ezeket, válassz hajtípusodnak megfelelőt (az enyém zsíros). Ha nem válna be, akkor bőrgyógyász.
2017. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem tetves vagy
2017. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat sapkázol.
2017. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sapkát sem hordok
2017. dec. 5. 14:57
 5/5 anonim válasza:
Az ételtől is lehet..nem lehet hogy igénytelenül, semmirekellően, napszakoknak nem megfelelően, és összevissza értekezel rossz minőségű táplálékot? (pl pizza, gyros hamburger, stb)
2017. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!