Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet büdös a fejbőröm?

Mitől lehet büdös a fejbőröm?

Figyelt kérdés
Nem festem, nem dauerolom, nem teszek rá semmi büdös kencét, amitől ilyen lenne. Olyan szaga van, mint amikor már egy ideje nem mostunk hajat, olyan tipikus "hajszag". De nekem frissen is ilyen. Kb. azóta vettem ezt észre, amióta leégett a fejbőröm. Lehet egymáshoz köze a kettőnek?
2013. aug. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a porra és az izzadásra tippelnék.nem hiszem,hogy a leégéshez lenne köze.
2013. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szagold meg a párnádat, nem lehet, hogy attól?
2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem sajnálsz erre az ügyre pénzt akkor menj el 1 profi fodrász szalonba ahol tudnak rajtad segíteni.
2013. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem mitől. A Gliss Kur-nak van egy Oil Nutritive nevű hajpakolása. Pedig a dobozban tök jó barackos illata van...
2013. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!