Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőn megmosom a hajam, de...

Hétfőn megmosom a hajam, de másnap már nagyon izzadságszagú a fejbőrőm. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Éjjel a fejtetőmön összekötött hajjal alszom. Egyébként a hajam szőkére van festve és tökszáraz.

2012. nov. 1. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem inkább "büdös"?

Nekem pl párnaponta ha nem mosom rendesen szaglik. Hamar zsírosodik. Head & shoulders t használtam 2 hétig minden nap és jobb lett.

2012. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy az ágyneműd anyaga miatt hát hogy mondjam.. 'fülled be' és lesz szagos? nem tudom, csak tipp. vagy esetleg valami gomba? bőrgyógyásznak is mondd ezt el szerintem, hátha.. végül is fejbőr, lehet, hogy lenne valami ötlete.
2012. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hamarabb zsírosodik.:(Mondjuk a hajtöveken egyáltalán nem lehet észre venni hogy zsírosodna de majd kipróbáloma Head&Shoulders sampont.
2012. nov. 1. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült találnod valamit,ami használ? Köszi!
2013. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!