Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés 2 napja, ha az...

Szédülés 2 napja, ha az ágyban fekszem vagy felkelek forog a világ, szerintetek mitől van? Valakinek volt hasonló

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz kivizsgálásra, vérvétel meg stb. Mostanában sokat stresszelek, izgulok meg idegeskedek, szerintetek ez kiválthatja? Ha alap helyzetbe vagyok nincs komoly gond, csak enyhén érzem, hogy valami nem stimmel, illetve ha komolyan megerőltetem magam fizikailag akkor is fennáll, de nem úgy mint fekvéskor meg keléskor, mert az borzalmas néhány másodpercre teljesen forog körülöttem a világ.

2017. dec. 7. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor volt,mikor pánikbeteg voltam,vagy valamilyen fóbiám volt(tér,emberek).
2017. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vertigo. de az orvosok annyira debilek, hogy nem fogják fölismerni. Vérvétel, persze :D

tornázni kell, itt vannak a gyakorlatok:

[link]

nekem, ami bevált: ülve a fejet jobbra-balra döntögetni, hogy a füledet a válladhoz közelítsd.

másik: ágyon ülve jobbra-balra dőlni, tehát lefeküdni jobbra-balra ülésben, mint a keljfeljancsi.

Először lassan csináld ezeket. El fog múlni max. 2 nap alatt.

2017. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom, szerencsére azóta csökkent a hatása, mert a háziorvos felírt szédülés ellen gyógyszert is, jövőhéten meg kiderül a lelet, biztos ami biztos.
2017. dec. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!