Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört az ujjam ha fáj és...

Eltört az ujjam ha fáj és kidagadt?

Figyelt kérdés
Fociban kapus voltam és belerugtak a bal kezemen a nagyujjamba. Ez kb 2-3 orája történt ahogy ezt írom. Megdagadt és nemúgy mozog az ujjam ahogy a másik kezemen, meg amikor nagyon megmozdítom fáj .de tűrhetően.

2017. dec. 8. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán eltörhetett - az egy tévhit h ha eltört, akkor nem mozog. Menj el dokihoz, csinálnak Rtg-t.
2017. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 évvel ezelőtt nyúltam bele a kosárlabdába. Háromszor nagyobbra dagadt, nekem nem tört el, viszont az ízületi tok sérült, és volt még valami gubanc vele. A lényeg, hogy rengeteg ideig volt sín rajta, még úgyis, hogy el sem tört. Mindenképp lássa doki, akkor is, ha csak egy ficam.

(Apósomnak eltörött pár ujja, nem érdekelte, csúnyán forrt össze, azóta is úgy áll)

2017. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El is akartam menni dokihoz. De kösz az üzenetekért.
2017. dec. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!