Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reparon kenőcsöt napi hányszor...

Reparon kenőcsöt napi hányszor szabad használni? Mennyi idő után várható javulás?

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel és este mosakodás után. Ha nem túl súlyos az aranyér, akkor 1-2 hét kell a gyógyuláshoz
2017. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folytatom? és ha nem hat, akkor menj orvoshoz, mert receptre felír hatásosabb szert.
2017. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,h szerintem a sulyosabb verzióm van... se ülni,se állni,se feküdni nem bírok... :(

Milyen orvost keressek fel?

2017. dec. 9. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Proktológust.
2017. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk szakrendelőbe, sebészetre kell menni, ott megnézik és felírnak rá valamit, vagy kapsz beutalót proktológiai rendelésre.

Addig is ajánlom Reparon helyett a Proktis-M kúpot vagy kenőcsöt, ez gyorsabban hat.

2017. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Ezt a hétvégét akkor végigszenvedem... :(

2017. dec. 9. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy ment a vizsgálat és hogy vagy most? Nekem most jött ki és eléggé tanácstalan vagyok :(
2018. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!