Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A modafinil illegális készítmény?

Blau1999 kérdése:

A modafinil illegális készítmény?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt a modafinil-rendeles.net -et és elbizonytalanodtam, mert én úgy tudtam, törvényellenes ilyet használni magyarországon, de miért lenne az, ha létezik egy teljesen validnak tűnő oldal ahol rendelhetek belföldön? Mármint ha nem volna legális akkor valószínűleg nem hagynának fent a neten oldalakat amiken keresztül rendkívűl egyszerűen beszerezheted. Tehát a kérdésem az lenne, hogy ha erről az oldalról rendelnék van esély arra, hogy bajba kerülök vagy törvénysértést/bűnt követek el?

2017. dec. 10. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ne vegyél, mert nem tudhatod, hogy a pénzedért mit kapsz. A NAV is jogosult lekapcsolni az illegális csomagodat. Okosdrog sok mellékhatással járhat. Halgass rám, a szakmámba vágó véleményt közöltem.
2017. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Neked nem lehet belőle bajod, maximum nem kapod meg a csomagodat, ha lekapcsolják. Én is rendelni fogok az oldalról, csak még nem válaszoltak az emailemre. Te már megrendelted tőlük, mi a talasztalatod az oldallal kapcsolatban?
2018. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam meg, rendeltem tőlük, most bekaptam, de egyelőre nem érzek élénkülést.
2018. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most rendeltem onnan. Esetleg el tudnátok mondani a tapasztalataitokat?
2018. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!