Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha ma nem feküdnék...

Mi lenne, ha ma nem feküdnék le aludni?

Figyelt kérdés
Szóval azért kérdezem, mert holnap olyan esemély lesz, ami miatt izgulok. És azt hallottam, hogy elvileg, ha nem fekszel le aludni, másnap fokozottan termelődik a dopamin hormon szinted, ami egy boldogság hormon és az önbizalomért is felelős. Lehetséges, hogy másnap összeszedettebb lennék?
2017. dec. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem .. maxÉn ugy fogod magad érezni mint a mosott sz.r ... hidd el tapasztalat...
2017. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább kelj fel korábban tornázz egyet reggel meg ilyenek.
2017. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már csináltam többször, másnap vannak olyan időszakok, amikor teljesen jól vagy, aztán pár óránként rád jön a fáradtság olyan szinten, hogy állva el tudnál aludni. De összeszedettebb semmiképp sem leszel.
2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viccelsz?
2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Álmos leszel xd
2017. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy esemény előtt nehezebb elaludni, ez igaz, de próbálj minél többet aludni, még akkor is, ha felébredsz az éjszaka közepén. Legalábbis velem ez szokott történni, amikor tudom, hogy másnap fontos dolgom lesz.
2017. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel összeszedettebb, ezt garantálom.
2017. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!