Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom valaki segítene?

Nagyon aggódom valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tegnap egyutt voltam a barátommal és oralisan elegitettem ki es amikor elelvezett mondta hogy nagyon elkezdett fájni a feje es aludni sem tudott utánna annyira fajt neki. Mitől lehet? Valami komoly probléma? Nagyon aggódom

2017. dec. 13. 12:54
 1/6 Heart of Darkness ***** válasza:
Valószínűleg vérnyomása miatt kezdett el neki fájni, ha újra előfordulna akkor nem ártana elmenni orvoshoz, de addig ne aggódj.
2017. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Vannak azok az emberek... tudod, fehér köpenyben... ja, megvan, orvos! Na ahhoz kellene elmennie.
2017. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De meg mindig aggódom, nagyon megijedtem es amúgyis mindent nagyon komolyan veszek.Hat én azt hittem ott kap agyvérzést nagyon rossz volt latni hogy annyira fáj a feje, de remélem hogy semmi komoly
2017. dec. 13. 12:59
 4/6 Heart of Darkness ***** válasza:

Hajlamos a barátod a migrénre?


Nekem van, hogy néha annyira fáj a fejem, hogy a motorikus képességeim is cserben hagynak.

2017. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs most otthon van szerintem alszik mert nem irt vissza,ezert is bennem van az ideg,viszont olvastam errol hogy orgazmus kozbe es utan elofordul fejfajas percekig vagy par oraig de neki mar tobb oraja faj
2017. dec. 13. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyulladtak az erei, ez biztos. ÖSszetett dolgok avnnak mögötte. Általános D vitamin hiány, cukros dolgok, tejtermékek hosszútávú hatásai, emésztési problémák (akár tünetnélküliek is).
2017. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!