Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet vagy csak én aggódom túl? Ítélkezéseket nem kérek, köszönöm! Csak normális válaszokat! :-)

Figyelt kérdés
Tömören: munkahelyi kapcsolat és egy kicsit több. Imádjuk egymást, rövid idő alatt közel kerültünk egymáshoz. Ritkán beszélünk magánéletről, mind a kettőnknek családja van. Látszólag eszünk ágában sincs kilépni belőle. De ott egy hatalmas SZIKRA. Vívódunk az érzelmeinkkel. Nem volt köztünk még semmi, de levelezések.... kérdésem, hogy Ő tudja hol dolgozunk (családi vállalkozás), én viszont semmit nem tudok a családjáról. Így megfordult a fejemben, hogy tulajdonképpen árthatna is nekem. Bejön oda és mindennel kitálal a férjemnek. Lehetséges lenne ez? Vagy csak üldözési mániám van?? Nagyon nehezen bízok meg bárkiben...

2016. nov. 10. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
meg is érdemelnétek, hogy bemenjen.
2016. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lelkiismereted már figyelmezte is.
2016. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb majd kiderül! Bár ha valamivel, akkor ezzel tud(na) zsarolni, ezzel megfoghat! És ha van egy kis esze meg is teszi, láttunk már csodákat...
2016. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem én... de miért lenne érdeke ezáltal elveszíteni egy havi több milliót hozó üzleti partnert? Vagy esetleg az állását? Nem sejti, hogy meddig ér el a kezem.....

Azért köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 10. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Vicckategória, téged a férjed a családod nem is érdekel csak a pénz. Az egsziztenciádat félted, szeretteid nincsenek is. Vegyél egy vibrátort abban is van SZIKRA.
2016. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miénk is pici cég, családi vállakozás féle, 1 éve már a férjem is ott dolgozik. A fő beszállítónk kereskedelmi igazgatója 4 éve a szeretőm. Ő tud mindent az én családomról, én kb. semmit az övéről. Most voltunk háromnapos gyár látogatáson a férjemmel náluk, nem mondom, hogy nem vert ki párszor a víz, de végülis nem volt semmi gond.

Ne parázd túl, neki is épp annyi veszíteni valója van, mint neked, de azért légy óvatos. Levelezéseket ki kell törölni, na meg lehetőleg nem céges mailről kéne levelezni, ha talalkoztok, annak ne maradjon nyoma stb. Egyszer majdnem megbuktam azon, hogy céges mailről küldtem el neki a hotel nevét, ahová szobát foglaltam neki. Még szerencse, hogy akkor hivatalos ügyben( is) jött hozzánk...

2016. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak üldözési mániád van. A férfi nem nő. Ez a nők módszere, a férfiak nem csinálnak ilyent.

Azért nem bízol másokban, mert megbízhatatlan vagy. Ezt a tudat alattid műveli veled. A férfi viszont még szakítás után sem fog kitálalni.

2016. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó meddig ér ér el a kezed? A farkáig?


Amúgy meg mit akarsz életed végéig levelezgetni vagy boldog lenni?

2016. nov. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2016. nov. 11. 07:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ápold le a lompost addig csak elér a kezed,ha a férjed nem adja meg neked ami kell ,akkor hajrá.
2016. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!