Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy nagyon kedves lány, akinek segítségre van szüksége, én pedig aggódom érte, mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány, aki szerelmes belém. (Ezt valójában 3 napja érzem igazán, illetve egyik barátnője mondta el, hogy imád engem) Régóta ismerjük egymást, de komolyabban fél éve kezdtünk el ismerkedni a másikkal.


A hölgy 22 éves, nagyon kedves, de sajnos 1 éve megsérült lelkileg. Apukája elhunyt egy balesetben, azóta pedig zárkózottabb lett, viszont azt érzem (illetve a barátnője is ezt mondta), hogy egyféle Apuka Pótló lettem a szemében. Megölelt 3 napja, s azt mondta nekem, "Nagyon szeretlek, Apa! Maradjál velem, Apa!", illetve "Vigyázzál rám, Apa!".


Van pszichológusa, találkozik vele hetente, ez nagyon segítség neki. Az igazság az, hogy nagyon aggódom érte, mert kedves lány ő. Felelősség érzetem van iránta, mert tudom, hogy nagyon fontos vagyok a szemében. (Az Apukáját pótlom a szemében, ez pedig nagyon fontos)


Mit javasoltok, mit tegyek? Mi lenne a helyes?


2016. jún. 23. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre a sexualtitás rossz kategória.
2016. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy pótlod te az apukáját,ez baromság.
2016. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa nekem ez az egész.

Szerintem nem csak annyi áll a lány lelki hátterében,hogy elhunyt az apja.Biztosan van valamilyen más sérülése is.

Én 14 voltam, mikor meghalt apukám, gyászoltam rendesen,imádtam őt. Még abban az évben ismertem meg az első szerelmem,akivel aztán másfél évig voltunk együtt, mégsem tekintettem rá úgy, mintha "apa pótló " lenne. Ő pedig már felnőtt ember, és egy normális felnőtt ember feltudja fogni ezeket a dolgokat, illetve különbséget tud tenni az apai és párkapcsolati viszonyok között.

Valami még nem okés.

2016. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés? amúgy nem értem 30 fokba miért nem inkább a parton vagytok
2016. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csernus Imre A nő című könyvének egy része foglalkozik ezzel, youtubeon hangoskönyvben hallgatható. Kiemelnék belőle egy mondatot amely kb így hangzik: A lányok felnőnek az apjuk mellett és elmennek pasizni. (A kontextus szerint itt te lennék az apa)
2016. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el ezt neki kerek perec. Hogy te többet érzel, de te nem tudod ő is azt érzi-e. Felesleges bonyolítani.
2016. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!