Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdostam magam. Mennyi időt...

Vagdostam magam. Mennyi időt kell várnom, hogy egy hegről viztosan tudhatnam hogy az mar orokre ott marad?

Figyelt kérdés
Nem fogom tobbet csinalni szoval nem kellenek a szidasok csak azt szeretnem tudni hogy elmulnak e a hegeim mert most meg caak 2 honaposak.

2017. dec. 13. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónap után még megvan, akkor nem valószínű hogy el fog tűnni.
2017. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudnál róla küldeni nekem képet? Csak mert ha látnám milyen össze tudnám hasonlítani hogy az enyének milyenek voltak és kb mennyi idő után tüntek el
2017. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha meg sebes, akkor Neogranormonnal kenegesd, ha kell ejszakara is. A heget az aloevera is halvanyithatja, valamint nezz utana a mutetek (pl: vakbelmutet) utan felirt hegesedes elleni kenocsoknek.
2017. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha mély sebeket vagdostál a testedre akkor bizony egy életre megmarad. Ismerek olyan fiatal nőt aki 30 éves,de mindkét karja tele van hegekkel. Még tizenévesen vagdosta magát de örökre megmaradt. Ő nem egyedi eset.
2017. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Viseld büszkén, ha ennyi eszed volt!!
2017. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyire biztosan meglátszik majd. Vannak direkt hegehekre való krémek, gélek, azzal kenegetheted, elvileg halványítják.
2017. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha túl mélyen vágtad meg magad, akkor nem fog eltűnni soha.
2017. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem történtek dolgok az életemben, én is csináltam. Ha 2 hónap után nem múlik el, akkor már az ott marad. De az függ a mélységéről is. Nekem két évesek, és még mindig látszanak, de már egyre halványabbak.
2017. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!