Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak eszmeletlen...

Mit csinaljak eszmeletlen budos izzadas ellen?

Figyelt kérdés

Miota az uj munkahelyemen vagyok, rettentoen izzadok. 8 huto van bent egy ehhez a mennyiseg viszonylag kicsi helyen, amik mukodnek ejjel-nappal. 6-ra jarok dolgozni, es amint beerek, elkezdek izzadni, es ra 20 percre mar mamut szagom van. Atazik a felsom honapja, nedves marad egesznapra. Pedig mindig poloban dolgozom, annyira meleg van. Ablakot nem lehet nyitni, mert van ugyan 3, de nem nyithatoak.

A ruham mindig tiszta, alt. pamut felsoket hordok. Eucerin izzadasgatlot hasznalok. Irtam mar ki ezzel kapcsolatban kerdest,akkor ajanlottak Naturland Solutio Antisudorica-t. Az elso ket alkalommal, mikor hasznaltam, teljesen jo volt, masnapra nem lett szagom. Harmadjara annyira marta a borom, hogy az ejszaka kozepen felkellett kelnem lemosni, masnapra fel se birtam emelni a kezeimet, annyita fajt. Mikor megprobaltam negyedjere is, ugyan ez tortent. Aztan elkezdtem higitani nagyon pici vizzel, ugy nem marta, de semmit nem hasznalt.

Egyszeruen nem tudok mit csinaljak, hozzak valto felsot? Annyira kellemetlenul erzem magam, hogy el se birom mondani. Most is itt ulok, meg se moccantam 6 ota, csak kasszat szamoltam, es budos vagyok. Nem hiszem el ezt az egeszet. Otthon soha nincs ilyen problemam, pedig fozok, mosok. Leizzadok, de normalisan, nincs 2 meterrol erezheto szagom.

Valaki jar hasonlo cipoben?

L



2017. dec. 14. 07:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindig kihullik a tiszt. betet a ruhambol egy ido utan, ami ultra gaz , ha nyilvanos helyen vagy. Egyelore probalgatom a sudoricat. Koszi a valaszokat!
2017. dec. 15. 13:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Első sorban a dezodor az csak illatos, ami neked kell az antiperspirant az el nyomja a izzadás t. 2. Izzadás a test védekezése, így próbálja meg tisztítani a szervezetedet ergo valami van a szervezetedbe amit ki akar lökni. Először próbálj meg változtatni az etrenden, fogyassz zöld teát 2-3x 1 nap. (Tisztít). Nekem is ez a problémám sajnos. De mondom ha belülről kezeled akkor többet érsz vele mert hiába fogod kenni magad mindennel, ha az az izzzadsag ki akar jönni, akkor bizony ki fog jönni. Ha nem a honaljad alatt akkor máshol. És ha büdös akkor ott már gáz van.. valami olyat fogyasztassz ami nem jó neked.
2017. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az izzadással a szervezeted méregtelenít. Azért "büdös", mert sok méreganyag halmozódott fel a szervezetedben. Ne használj dezodort, mert a bőr pórusait összehúzza, így a verítékmirigyek nem tudnak megfelelően működni. Gyakrabban kell tisztálkodni és fehérneműt cserélni. Ha a méreganyagok eltávolodtak, nem leszel az izzadtságtól büdös! Ha akkor is zavar a szagod, használj egy kevés parfümöt.
2021. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!