Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a probléma a lábammal?

Mi a probléma a lábammal?

Figyelt kérdés
Ritkán előfordul, hogy spontán a bokám alatt meghúzódik egy kicsit, és aztán fokozatosan elkezd egy olyan iszonyú fájdalom végigvonulni a lábfejemen, mintha belelőttek volna. Ez tart kábé másfél percig, majd fokozatosan elmúlik. Amikor borzasztóan fáj, nem bírom megmozdítani a lábfejem, és zsibbad is. Ez mitől lehet? És mit tudok tenni?
2010. jún. 2. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
vérkeringési probléma talán, lehet ott valami idegelzáródás ahol beszükült és amikor felgyülemlik oda a vér hirtelen kiáramlódik azt érezheted talán, de nem biztos. gyógytorna kell neki, sokat kell mozgatni ergonomiai mozdulatokkal . masszírozzni azt a pontot. Ezeket tudom javasolni . Ideggyógyászat(neurologia) , ortopédia, esetleg oda is elnézhetsz
2010. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :)
2010. jún. 2. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a masszázs az sok mindenre jó.

Én masszőr vagyok úgy hogy bátran merem neked ajánlani a masszőröket. :)

2010. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!