Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma elkezdett fajni lejebb a...

Ma elkezdett fajni lejebb a hatam, elekzdhetek mar ma tornazni ra?

Figyelt kérdés

suli alatt is neha elojott, jartam vele orvoaokhoz is... vegul pilatesz segitett.

most h mar munkba jarok es sokat ulok. megint kiujult.

ma eppen tornazni voltam es a torna vegere elkezdett fajni a hatam.,derkam tajekan. mar ma elkezdhetem a pilatest? szerintetek?


vettem be izomlazitot, brufent.


epp azert mentem le tornazni mert vegre volt idom, es mar erztem a hetekben h kezd fajni, de most mar a menes is nehezkes, fel allni a szekbol



2017. dec. 15. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha mindenkinek fáj egy kicsit a háta, pláne edzés utan. Viszont ha te úgy gondolod, hogy szükséges, akkor a pilates ártani nem árthat. Jobbulást kívánok
2017. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszi

de ez tenyleg mas milyen fajta.... kiscsit szuro erzesu volt mar torna utan... most pedig mar a menes is nehezkes. de sajna munkaba kelett jonnom. es meg hetvegen is vagyok... ach

2017. dec. 15. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A hátad bizonyos pontja, vagy az egész hátad fáj?

Milyen orvosokhoz jártál és mi volt aiagnózis?

2017. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!