Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdett rohamosan hullani a...

Elkezdett rohamosan hullani a hajam, kb fél éve. Kivizsgáltattam, kivették a gócos manduláimat egy hónapja, de azóta csak még jobban hullik a hajam diffúz módon. Ez nagyon zavar, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A vérvétel, hogy 1300-as értéket mutatott az ATS-hez, mielőtt kivették volna a manduláimat. Emellett minden nap viszket a fejbőröm és eléggé kellemetlen az is, hogyha beletúrok a "sűrű" hajamba, akkor kb 10-20 hajszál a kezemben marad. (Nagyjából minden beletúrás alkalmával.) Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném, illetve, ha valaki hasonló problémával rendelkezett, és már "túlélte", az kérem írjon. A válaszokat előre is köszönöm!

(Kérdező: Fiú, 20 éves)



#mandula #hajhullás #magas ATS érték
2017. szept. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet nő létemre. Csak nekem fogÍny gyulladás is okozhatja a panaszt..:(De akárhány fogorvosnál voltam senki nem segÍtett volna a bajomon, pedig mondtam, hogy a hajam is hullik! (Nem száraz a fejbőröd?? Voltál komolyabb fejbőrvizsgálaton? Ennek nézz utána! Remélem tudtam kicsit segiteni..
2017. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem irni,hogy egyből a gócos mandula eltávolÍtása utána nem lesz jobb, időbe telik míg visszaáll!
2017. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! Majd meglátjuk mi lesz! Ha más nem kopasz leszek! :D
2017. szept. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!