Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a sok...

Timido kérdése:

Elképzelhető, hogy a sok sport és a diétám miatt magnézium hiányom van, és azért zsibbad a bal karom?

Figyelt kérdés

amikor megeszek jó sok banánt, elmúlik, majd egy idő után megint. aztán elkezdtem enni magne b6-ot, elmúlt. abbahagytam úgy 2 hete, most megint érzem a bal karomnál szintén.

hetente kétszer vagyok kondiba 1,5 - 2 órára. és csak épp annyit eszek, hogy ne legyek éhes.

alma, répa, retek - ezeket eszem általában, mint gyümölcs, zöldség. egy pici főtt étel, és napi egy kifli. hetente 3-szor főtt tojás.

holnap megyek utoljára konditerembe, mert leadtam már 8 kilót, az utolsó 4-et heti futással szeretném leadni.


2010. jún. 2. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 1 kifli!!!? Már ettől kiver a víz,meg a még sok sok nem elfogyasztott vitamin, táplálék. Magnéziu, kálciu, és még megannyi nyomelem, ásványanyaghiány, nem is csoda, ha zsibbadol.
2010. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ilyen diétát csinálsz,legalább szedjél multivitamint..nekem a supradyn jött be,meg a sandoznak van most a magnéziumja,igyad ezeket....
2010. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!