Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok?

Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vércukrot mértek nekem 5.5 lett délután. Evés után tehát reggeliztem, ebédeltem stb. Mikor wcre mentem pisilni édeskés szaga volt, vizeletemnek nem tudom van e benne cukor.. Növér is mérte utánna 5.3 lett szerintetek ez baj? Vércukorszint mérövel vizsgáltak. Azt mondták, hogy kizárt, hogy cukor lenne vizeletemben szerintetek is ? Ezen aggódtam nem e vagyok cukorbeteg. Ja igen, és vöröshagymát ettem nyersen reggel és fokhagymát ks, illetve fahéjas kávét fogyasztottam lehet, csak ezek az ételek elnyomták, hogy ne mutassa ki? Bocsánat hosszù fogalmazásért csak megijedtem.


2017. dec. 17. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy az vagy , az vagy ? Szedsz tablettát, vagy inzulinozod magad és meglepett, hogy 5,5 a cukrod, vagy ?
2017. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az 5.5 az kiváló
2017. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális értékek.
2017. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kérdeztem vizeletemben nincs e cukor mert kicsit édeskés szagot éreztem de mondta, hogy nincs de azért megijedtem :s
2017. dec. 18. 07:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Amùgy elvileg, nem vagyok cukros
2017. dec. 18. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
először is éh gyomorra kell mérni reggel.
2017. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!