Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék masszőr?

Hogyan lehetnék masszőr?

Figyelt kérdés
Tele vagyok gyengédséggel, szeretek simogatni, maszírozni, kényeztetni...mikor alkalmam nyílik nagy ritkán erre, akkor szinte érzem, mit érez a kezem alatt az illető...Az ő boldogsága, az én még nagyobb boldogságom! De nem tudom, hogyan kezdjem, hogy másokat is részesíthessek ebben? Nincs masszőr végzettségem...

2017. dec. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen masszőr végzettséged. Utána el tudsz menni valami szépségszalonba dolgozni akár.
2017. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan könnyű masszőrként elhelyezkedni. Gyógy- és sportmasszőr vagyok, felsőfokú végzettséggel.


Ahhoz hogy valaki masszőr legyen, évek munkája kell, de az is masszőr, aki részt vesz egy egy napos(!!!) tanfolyamon.


Ha csak simogatni akarsz és annyira nem lényeges nálad az anatómia, belgyógyászat, traumatológia, reumatológia etc. akkor ajánlom, végezz el egy egyszerű svédmasszőr tanfolyamot. kb. 20 ezer forint.

Az alapfogásokat megtanítják, talán kicsit belemennek az anatómiába (mégiscsak izmokkal és ízületekkel dolgozol), de ez nem garancia.

2017. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!