Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs benove a kormom mellette...

Nincs benove a kormom mellette megis bevan gyulladva a boromnel. Miert?

Figyelt kérdés
Mar evek ota ez van, a kormom nincs benove, soha nem is volt, kisolloval vegigtudom hizni a korom menten, mellette megis a bor mintha melenne gyulladva. Mindket nagylabujjam kulso felen, de a jobbon megjobban faj neha. Ha megnyomom faj, levagni nem tudom szoval nem borkemenyedes vagy valami ilyesmi. Ha sokaig fursok ez a resznek a nagyja felazik es feher lesz. Miez? Valakinek volt mar hasonlo? Van hogy nemelyik cipot ezmiatt nemtudom megvenni mert ha kicsit megnyomodik faj.. valakinek otlet? :( kep - [link]
2017. dec. 19. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen kétszer, Gentamicin-Wagner krémmel kenegettem, tettem rá sebtapaszt és pár nap alatt levitte a gyulladást.
2017. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!