Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Be van gyulladva a torkom,...

Be van gyulladva a torkom, viszont szombaton koncertem lesz. Holnap megyek ki dokihoz. Addig mit csináljak? Minden praktika érdekel!

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem gyulladt torokra, és minden szájüregi gyulladára legeslegjobban a Phlogosol oldat vált be! Amikor más nem segítettek az olyan házi módszerek, mint méz, kamillás gargalizálás, tea, stb. akkor ez igen. Pár használat után helyre jött a torkom, pedig nagyon csúnya volt.
2011. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kamillás gargalizálást még nem próbáltam. megfőzöm a teát és langyosra lehűtöm? ennyi az egész?
2011. máj. 25. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi, de mint mondtam, nekem semmit nem segített.
2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért megpróbálom, hátha.Nagyon szépen köszönöm!
2011. máj. 25. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást! :)
2011. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. máj. 25. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
mézes tea, strapsils. az orvos se hiszem, hogy tud veled bármit is kezdeni, de addigra lehet semmi bajod nem lesz, nekem is 3 nap alatt elmúlt, pedig igen rusnya vörös volt.
2011. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fokhagyma+mez, csodakra kepes. En is mindig megeszem, pedig allrgias vagyok a mezre, es utalom is, de azt meg kell hagyni, hogy tenyleg hasznal.
2011. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Smartguy86 ***** válasza:
Facsarj ki 1-2 két citrom levét és szívószállal idd meg evés után úgy, hogy a torkodon végigfolyatod. Tökéletes módszer, nekem mindig használ! Napi 1-2x megcsinálod pár napig és tuti rendbe jön.
2011. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!