Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » XVII. kerületben élők (Rákoske...

XVII. kerületben élők (Rákoskeresztúr, Újlak utca, Madárdomb) egészségesek vagytok? Szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hallottam, hogy Rákoskeresztúron volt anno egy szemétlerakó az Újlak utca és a Madárdomb közelében, aminek egy részére lakótelepet építettek. Aki arrafelé lakik, mit tud erről, illetve milyen az ott élő emberek egészségi állapota? Szeretitek azt a környéket? Most költöznénk a kerületbe, de emiatt ez a rész nem túl szimpatikus, pedig ott lennének a nekünk megfelelő beosztású lakások.. Köszi!

2017. dec. 21. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
:D ez eleg nagy hulyeseg. Az biztos hogy a madardomb kozeleben nem volt semmiilyen szemetlerakohely. Anyamek laktam a lakotelepen es nem mondtak hogy lett volna ilyen. Amikor meg epitkeztek a madardombon akkor egyetlen egy haz volt meg es azon kivul az egesz egy gazzal es fakkal teli semmi volt. :D
2017. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresztúron lakom 15 éve és makk egészséges vagyok.
2018. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a Madárdomb és újlak között, ahol most Flamingó vásártér van, ott volt egy szeméttelep. Bakancsos útnál is volt valami szemétlerakó. Illetve Rákoscsaba északi felén a Naplás út mellett volt egy kavicsbánya, ahol a gödröket hulladékkal töltötték fel. Mi közvetlenül a Pesti út mellett lakunk, és az irdatlan méretű forgalom eü következményeitől jelenleg jobban félünk. Igaz mi csak 7 éve élünk itt, de a folyosó másik négy lakásában a lakótelep építése óta itt élő nyugdíjasok vannak, és látszólag nincs bajuk. Legalábbis hozzák a magyar átlagot.
2018. jan. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!