Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Miért van az, hogy...

Segítség! Miért van az, hogy nem tudok jól lakni, csak ha édességet is eszek a kaja után?

Figyelt kérdés
Eddig olyan problémám volt, hogy mindig nagyon kívántam az édeset a kaja után, ezért ettem is mindig de erről le akartam szokni. De utána észrevettem, hogy éhes maradok. Most pl. megettem egy tál finom kaját, jól is esett, de éhséget éreztem még utána, nem laktam jól. Megettem egy pár kocka csokit, és nagyon jól vagyok lakva.. ez miért lehet?? Nagyon nem jó ez így...

2015. jan. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elégséges a szénhidrát beviteled.De akkor lehetőleg ne cukros édességgel pótold,hanem gyümölccsel pl.
2015. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Promotions válasza:
Azért van mivel a vércukorszinted leesik étkezés után, és ez okozza az éhség érzetet, amit ugye később az édességgel kompenzálod. Ez egy ördögi kör, hirtelen ennyit tudok leírni.
2015. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha semmit sem eszek vagy csak bekapok pár falatot, akkor nem kívánom, csak ha megeszek egy adag ételt...
2015. jan. 9. 14:17
 4/4 Promotions válasza:

[link]


Kérdésedre a válasz, képpel.

2015. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!