Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a karom?

Mitől zsibbadhat a karom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt meglehetősen nehéz lenne megtippelni, csak azért írom ki itt, hogy hátha volt már valaki hasonló helyzetben.

Ma reggel, amikor felkeltem, azonnal éreztem, hogy a jobb karom teljesen el van zsibbadva. Nem feküdtem rajta, amikor felkeltem, sőt reggelig kétszer is felkeltem az éjjel, de egyszer sem feküdtem a karomon. Szóval nem emiatt van.

Legfőképpen a kezemben és a könyökömben éreztem a zsibbadást. Most már majdnem teljesen elmúlt, de valamiért nem akar teljesen.

Ez még önmagában nem lenne olyan nagy dolog, de pár éve is volt olyan, hogy amíg a buszra vártam hazafelé, vagy csak egyszerűen ültem, álltam - nem csináltam semmit -, hirtelen teljesen lezsibbadt a karom.

Orvossal azért nem beszéltem még erről, mert errefelé látszólag se a háziorvos, se a kórházi orvosok nem értenek semmihez, és le se sz*rják, ha valakinek baja van, nagyon bunkók.



2017. dec. 21. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Keringési zavar , akkor van gond ha feszül fáj és látszik az ér akkor az trombózis . Sok fajtája van neki . Amikor lüktetve zsibbad olyan formában mintha vérnyomásmérő szorítaná az infarktus sztrók előjele . Sok vízzel vérhigítót kell bevenni kávét kell inni és jelezni orvosnak vagy ha fejgörcs látási zavar beszéd és gondolkodási nehézség akkor rohamenttő ... Laborba kimutatja vér vizelet és ultrahang . A víz tea bevitele fontos mert télen a fagy miatt is párolgunk akár nyáron a melegbe . A sárga vizelet a kiszáradást jelzi és a szomjúság is ...
2017. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kimasszírozni a nyakcsigolyáid.
2017. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!