Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni. Mit tegyek...

Nincs kedvem élni. Mit tegyek ellene? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja teljesen le vagyok amortizálva,semmi és senki nem tud felvidítani. Mindent kipróbáltam már amit régen szerettem csinálni,(rajzolás,anime nézés,játékok,barátkozás) de semmitől sem lett jobb kedvem. Egyszerűen nem tudok mást érezni az ürességen és azon kívül hogy mindig a sírás kerülget. Gondolkodtam már azon is,hogy szükségem lenne valakire,de nem tudom....Egyelőre túl fiatalnak érzem magam hozzá,és szerintem ettől sem érezném jobban magam. Igazából egy 4-es átlagú tanuló vagyok,vannak barátaim,(bár nem sokat beszélek velük mostanában,mert nem szeretném az ő kedvüket is elrontani). Pszichológushoz el akartam menni már többször,de anyukám azt mondja hogy semmi bajom. Ennek ellenére tényleg elév melankólikusan érzem magam,mindig fáj valamim és elegem van mindenből. Amikor beszélni próbálok erről valakivel akkor egyből jön a "mi történt" kérdés... De nem történt semmi ezelőtt. Teljesen boldog voltam és jól éreztem magam eddig,és hirtelen egyik napról a másikra ilyen lettem. Elég unalmas is vagyok elvileg ezért beszélgetni sem szeretnek velem már. Nem tudom mit kéne ez ellen tennem,hogy változtathatnék magamon,és hogy egyáltalán hogy érezném jól magam.

Ha valakinek van ötlete akkor légyszi írjon.



2017. dec. 21. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Az életet élvezni kell! Ha tényleg nem történt semmi akkor felesleges ez az egész. Próbálj ugyan úgy viszonyulni mindenkihez mint ez elött tetted. Az élet mulandó próbáld élvezni amíg tart. Mindenkinek vannak rosszabb napjai de ettől még az élet nem áll meg. Kívánom, hogy minél előbb jobb hangulatod legyen.
2017. dec. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, van bajod, és meglepően tisztán is látod, hogy pszichológusra van szükséged. Anélkül se halsz bele, de könnyebben túljutnál rajta segítséggel. Nem olyan nagy baj, hogy mindenáron pszichológushoz menj, de mégis nagyon hasznos lenne. Baj nem lehet belőle, próbáld meg anyukádat meggyőzni legalább egy alkalomról, amikor a szakember elmondja, hogy látja.
2017. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!