Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha olyan betegségem van,...

Hogyha olyan betegségem van, ami a világon senki másnak, azzal nem tudnék egy csomó pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A bal lábfejem sokkal nagyobb, mint a másik, és már pártízszer műtötték, pl. levágták a lábujjak tetejét meg a hüvelyklábujjam, hogy beleférjen egy cipőbe gondolom. És ja, még így is nagyobb, meg olyan dagadtabb is vagy nem tudom. Ha van rá kereslet küldök róla ide egy képet. 16/f
2017. dec. 22. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel pénzt nem fogsz kapni, max. sajnálatot.
2017. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Küldesz képet?
2017. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

doktor mondja a betegnek:

-uram. van egy jó és egy rossz hírem. melyikkel kezdjem?

-a jóval.

-a betegségét önröl fogjuk elnevezni.


Viccet félretéve: nagyon kevés egyedi betegség van. ha mégis ilyened lenne, akkor összegyűjtenek róla minden adatot, de ettől független nem ingyen gyógyítanak.

2017. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék :D küldj képet
2017. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem gyedi. Orvos nem vagyok, de szerintem acromegália vagy valami hasonló lehet, de légyszi javítsatok ha hülyeséget írok:D
2017. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:D Engem is érdekelne
2017. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nincs valami diagnózisod vagy valami papírod erről? Lehet hogy rajta van, hogy mi ez, csak szaknyelven.
2017. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem hinném, hogy ez a te egyedi betegséged. Hasonló tüneteket Milroy szindrómának nevezik.

Ritka, de nem új betegség:

[link]


Amúgy az ilyeneket régen cirkuszban mutogatták minimális pénzekért, nem ajánlom meggazdagodni nem fogsz belőle.

2017. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összenőni valakivel. Az nagyon menő Sziámi ikrek. Ilyesmi...
2017. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak nehogy kiderüljön, hogy rosszat műtöttek...mert valójában az normális, csak a másik kicsi.

Tréfára fordítva a szót, ha ritka betegséged van és az nem eléggé látványos, akkor rácsesztél. A gyógyszergyártók meg bagóznak majd rád, nem fognak 10 évig olyan gyógyszert fejleszteni, amiből évente 3-at lehet majd eladni.

2017. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!