Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy egy csomó párom van a Tinderen de senki se ír, hogy akarna velem találkozni? Ez csak lájkvadászat? (31/N)

Figyelt kérdés
(Azon töröm a fejem, hogy letörlöm magam, mert úgy gondolom, hogy így értelme nincs a szíveknek)

2017. nov. 13. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd itt most mindjárt beindul a buli. Figyeld a privátodat.
2017. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Odáig olvastam, hogy Tinder....-.-
2017. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előtted lévő kérdést:) Azért ne vedd komolyan:)
2017. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bár sosem voltam fent, de a Tinder szerintem olyan mint a piac. Kiválaszt az ember egy csomó nekik tetsző almát, de azok közül csak a legjobbakat akarja hazavinni.

Lehet nem fogod meg őket annyira, hogy írjanak. Meg jó lenne tudni mire hajtasz ott, hiszen ha leírod egyértelműen, hogy komoly kapcsolatot akarsz, stb. akkor azzal máris rontod azon esélyeidet, hogy találkozz valakivel.

Tetszik vagy sem, a férfiak zömmel dugni akarnak ilyen oldalon és ugyanezt szeretnénk feltételezni a nőkről is. Ha komoly kapcsolatot akar akkor minek ráírni bármi vicceset amiben sugallva van egy egyértelmű szexuális közeledés?

2017. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az. A férfiak egyébként is belájkolnak mindenkit, mert őket senki se lájkolja, és így nagyobb a lehetősége, hogy valaki őket is belájkolja.
2017. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior


Nincs kiírva semmi,hogy milyen kapcsolatot akarok, de rám se írnak. Akkor minek jelöl be? Nem értem.

2017. nov. 13. 22:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő gondolatmenet futhat le az agyában.

"hmm, egész jó nő, najó, megér egy patront, jobbra húzom, majd ír ő, ha akar valamit". Ezt naponta megcsinálja 150 nőnél és már azt sem tudja, hogy ki vagy.

2017. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
És miért nem írsz te? 31 évesen azért már eléggé önálló a legtöbb ember...
2017. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sokra ráírtam, így se kaptam reakciót, vagy talit, volt a nagyja nem is válaszol. Képzeld, önálló vagyok.
2017. nov. 13. 22:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi lennél, akkor tudnád, hogy ilyen helyeken ez a megszokott. Hogy nem kapsz választ, függetlenül attól, hogy mit írsz. Milyen érzés a másik végén lenni?
2017. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!