Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek mire utalhatnak...

Ezek a tünetek mire utalhatnak? Refluxra?

Figyelt kérdés

Tudom, nem vagytok orvosok stb, szerdán megyek orvoshoz.


Hányingerem van már kb 1 hete, de mostmár kezd elmúlni, csak reggel van,de az se olyan erős, mint eddig. Gyomorégés is jelentkezett. A torkomban egy gombócot érzek. A hasam egy kicsit ment, de szerintem a gyógyszertől, amit vettem, hogy megkönnyítse az emésztést. Mellékhatásokként fel van tüntetve a hasmenés. Mióta nem szedem a gyógyszert, nem megy a hasam. A székletem világosabb színű. Gondoltam refluxra, de nem fáj semmim, se a gyomrom, se az epém környékén. Mostanában elég sok csokit ettem, nem ettem rendeszeresen, lehet ez a ludas?


Válaszokat megköszönöm, persze csak a normálisakat.



2017. dec. 25. 09:30
 1/2 A kérdező kommentje:
17/l
2017. dec. 25. 09:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet reflux. Még a hasmenés is kapcsolódhat refluxhoz. Fájnia a nem feltétlenül kell. Aludj magasabb párnán, ha reggel kifejezettebbek a tünetek. Egyébként csoki erősíti a fefluxos tüneteket, egyes gyógyszerek szintén.
2017. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!