Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtási módok házilag? Sürgős!

Hashajtási módok házilag? Sürgős!

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy nem volt. :( kedden műtöttek, de péntek óta kb azért eszek is, de ez aggaszt, hogy azóta nem voltam wcn.Hashajtóm csak holnap lesz.
2017. dec. 25. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A székrekedés házi kezelésére nagyanyáink idejében még a szilvalekvár volt.
2017. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Esetleg egy kis szilvalekvár, ha van otthon, lehet, hogy megteszi a hatását. Mondjuk attól is függ, hogy mivel műtöttek. Ha szabad kávét innod, akkor egy jó tejes kávé is jó lehet, sok tejjel, általában az is hamar beindítja a dolgot.
2017. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lekvár sajna nincs, de a kávét ki tudom próbálni.Köszönöm a válaszokat!!

Vállam műtötték egyébként,csavarozni kellett törött csontot.

2017. dec. 25. 17:49
 4/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy egy hét után a szilvalekvár segít. Ennyi idő után már elkezd beszáradni a széklet . Próbáld inkább ki a glicerines kúpot. Ez sokkal hatásosabb. Ha 1 db nem segít, 2 db-ot helyezz fel a végbeledbe, majd várj 10 percet, míg megpuhítja egy kicsi a székletet. De akár a pezsgőkúpot is kipróbálhatod. Az szó szerint kirobbantja a beszáradt székletet. Ha még ez sem segít, menj kórházba, ahol adnak egy beöntést. De adhatsz magadnak is, ha úgy kényelmesebb. Lehet hozzá venni un. körtefecskendőt. Ne halogasd, mert ez nem játék. Besülhet a székleted annyira, hogy már csak kézzel tudják kikaparni belőled. Majd írj privátot, hogy hogyan döntöttél!
2017. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem fáj a hasad, nem puffadsz, magyarul mondva tudsz fingani addig semmi gond nincs azzal, hogy ennyi ideje nem volt székleted.

még csak hétfő van, péntek óta eszel... lehet keveset ettél

2017. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagy kínok között sikerült egy kicsi.Borzalmas szorulásom van.Holnapra hozatok hashajtót,így addig már ki bírom.Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2017. dec. 25. 18:35
 7/10 anonim válasza:
Milyen hashajtót próbálsz ki?
2017. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét,ha meg kaptam, meg írom
2017. dec. 25. 20:26
 9/10 anonim válasza:
Jobban vagy?
2017. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerencsére igen.Végül sikerült intéznem, eléggé nehezen, de végre túl vagyok rajta.
2017. dec. 30. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!