Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges a sok szőnyeg a...

SzabZol5 kérdése:

Egészséges a sok szőnyeg a szobában?

Figyelt kérdés

Egészséges a sok szőnyeg a lakásban/szobában? Vagy próbáljunk minél kevesebbet lerakni? Pláne, ha parketta is van.



Nincs állat a lakásban, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem járok be cipővel a szobába.

Egyik irányból a következő érvek, hogy könnyebb tisztítani a parkettát, és kevesebb az atka és a kosz. Másik irányból pedig, hogy meleg érzetet ad.

De melyik mellett döntsek?

Egyébként albérletben lakok, és száz éves szőnyegek vannak letéve, ha tippelnem kéne, szerintem még sosem volt kitisztíttatva. Kb a szoba 80-90%-át lefedik.

Porszívózni igyekszem hetente-kéthetente.

Csak épp átrendezni tervezem a szobámat és el akarom dönteni, hogy mennyi szőnyeget hagyjak meg.



2017. dec. 26. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Por és kosz fogó.
2017. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, lehet szőnyeged, de én pl az összeset száműztem, mert nehézkes takarítani és eleve igyekszem minimalista lenni
2017. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!