Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha lisztes dolgot eszem...

Ha lisztes dolgot eszem sajttal mindig hányok, Miért?

Figyelt kérdés

Már régebbről van nekem ilyen gondom, általában akkor jött elő ha itthon eszem lángost és a jellegzetes lisztes szag marad a konyhába amit csak én érezhetek, mert szüleim illetve a testvérem nem érez. Több alkalommal fordult elő, hogy ilyenkor pontosan 4:20 körül ki kell menjek mert hasmenésem van és közben hányok ( veszélyes művelet, kivitelezésében wc-ben elhelyezett vödörrel oldom meg a feladatot ) ez gyakorta előfordult ha a két említett dolog közrejátszik. Ezért már csak a Balaton-parton lévő büfékben vásárolok lángost, akkor nincs gond mert nincs szag és se hasmenés sem hányás sincs.


Viszont este elfogyasztottam egy alul picit lisztes zsömlét benne egy elég rossz minőségű trapista sajttal ( multis termék ) ismét 4:20-kor keltem fel hányni és már csak megszokásból wc-re, hasmenés kimaradt viszont a lisztes sajtos szagtól iszonyat sokat hánytam.


Mi lehet ez?


Kóla enyhíti a szagot, ideje azt iszom, persze aludni nem tudok a szagtól, így hát ez van...



2017. dec. 28. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél lisztes dolgot sajttal és kész.
2017. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Sima hisztinek diagnosztizálnám a dolgot. Az feltűnt, hogy ha nem lisztes a zsömle alja, attól még lisztből van az egész?
2017. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy hiszti, és csak én vagyok érzékeny arra a bizonyos illatra. :)
2017. dec. 28. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!