Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova menjek ha leszeretnék...

Hova menjek ha leszeretnék műtetni egy anyajegyet?

Figyelt kérdés
Van az arcomon egy anyajegy ami nagyon zavar.Az anyajegy teljesen egészséges csak nagyon zavar hogy ott van.Hol tudnák ezt eltávolítani?

2017. dec. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sebészet. Először érdemes bőrgyógyászatra menni, mert a sebészetnek kell a bőrgyógyász igazolása, hogy leszedhető.
2017. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez körülbelül mennyibe kerül?
2017. dec. 28. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2017. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A műtét is?
2017. dec. 28. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

De ha magánhoz mész, akkor ott nyilván minden fizetős.

2017. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom mert sok van és több ami nagy, sőt kidudorodik nagyon (bár puhák és nem fájnak). Szerintem az orvosilag indokolt az ingyenes, ha csak plasztikai indok, mert pl nem tetszik a folt, akkor kell fizetőshöz menni.
2017. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy éve vágattam ki egyet. Nem volt semmi baja, csak nagy volt és zavart. Ingyen megcsinálták.

Nem kell érte fizetni, nem is lehet fizetni a szakrendelőben. Mi alapján fizetnél???? Kinek?

Ha magánhoz mész, akkor kell fizetni.

2017. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!