Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívritmuszavaros emberek,...

Szívritmuszavaros emberek, tachikardiások, mitralis prolapsus-sal küzdők! Van köztetek aki télen utazott már el meleg helyre? Hogy viselte?

Figyelt kérdés

Hidegből melegbe utazni mennyire biztonságos ilyen problémával? Gyógyszert szedek, de így is megviselnek az erős frontok, de szeretnék majd a jövőben utazni.

Tapasztalatok?

Köszi előre is.



2017. dec. 30. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a bajod ezek kozul? Nekem enyhe mitralis prolapsusom van. 7 evig szedtem ra gyogyszert nagyon kis mennyisegben, aztan egy felulvizsgakat soran egy masik kardiologus kozolte, hogy annyira minimalis, hogy felesleges volt ennyi ideig gyogyszert szednem ra... Mindig is fronterzekeny voltam, a frontokra elo-elojon a tipikus tunet. Utaztam mar tropusi eghajlatra tavasszal, telen nem. De ugy remlik kulonosebben nem viselt meg. Viszont ha valakinek a betegseg sulyosabb formaja van akkor elkepzelheto hogy jobban megerzi.
2017. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam mindkettő probléma fennáll sajnos.

Gyógyszert kell szednem, mert nélküle folyamatosan 100 felett lenne a pulzusom de így is megugrik ha hirtelen meleg jön és a vérnyomásom is picit felviszi.

Elég régóta ez a probléma, gyakorlatilag tinikorom óta, és most vagyok 30.

Valószínűleg megkérdezem az orvost, az a biztos, csak gondoltam, hátha valaki már rutinos az ilyesmiben.

Köszönöm a választ :)

2017. dec. 31. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En 32 evesen hagytam abba a gyogyszert, ugyhogy en is fiatalon kezdtem. Persze kerdezd meg az orvost, az a biztos. Viszont sajat tapasztalatombol kiindulva, nem art, ha az ember kikeri egy masik, esetleg kicsit modernebb felfogasu kardiologus velemenyet is a betegsegrol. Nekem anno egy idosebb, eleg szuk latokoru doki irta fel a gyogyszert... Termeszetesen ha kell akkor kell a gyogyszer, csak tobb szem tobbet lat :)
2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!