Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmehetek csak úgy egy sebészh...

Elmehetek csak úgy egy sebészhez anyajegyet eltávolíttatni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem bőrgyógyász küldött, csak úgy elmegyek egy sebészhez, aki foglalkozik ilyennel. Ezt lehet így vagy el fog küldeni? Természetesen fizetős orvosra gondolok.


Köszönöm előre is a segítséget!


2017. dec. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz hozzá. Fizetős szolgáltatáshoz nem kell beutaló.
2017. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jeee, köszönöm szépen!! :D Ennek most nagyon megörültem, mert a bőrgyógyásznál egy vagyon.
2017. dec. 30. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:
De az "egyszerű sebész" szövettant és hasonlókat nem végez, ugye? Ez sem probléma?
2017. dec. 30. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldenie az eltávolított szövetrészt szövettanra. Kérdezd meg, hogy ki fizeti a vizsgálatot.
2017. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha privát sebészhez mész, akkor időpontot kell kérni. Ott is végeztet a doki szövettani vizsgálatot, amit külön meg kell fizetni.
2017. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Akkor így már nem olyan biztos, hogy olcsóbbra jön ki. És a sebész akkor bőrgyógyász jóváhagyása nélkül is leszedheti az anyajegyet, ugye? Nem kell róla semmilyen papírt vagy egyebet vinnem?
2017. dec. 31. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szerintem. a legtöbb orvos csak a pénzt akarja, hogy a tevékenységével árt vagy használ a páciensnek az nem érdekli különösebben.
2018. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!