Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel 1/2 Cipralexet, este 1...

Attila881002 kérdése:

Reggel 1/2 Cipralexet, este 1 Xanax SR-t 0.5 mg és 1 db Valdoxant irt fel magánpszichiáterem szorongásra, enyhe depresszióra, alvászavarra és önértékelési problémákra. Mi a véleményetek ezekről? Okozhatnak függőséget? Mik a várható mellékhatások?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Cipralex jo cucc, én is azt kaptam anno. Az nálam nem okozott függőséget. Xanax-szal vigyázni kell, én nagyon gyorsan rászoktam, konnyen okoz függőséget.
2015. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valdoxan rossz mert májbetegséget okozhat és nagyon gyakran kell menni vérvételre ha ilyen gyógyszert szedsz. Szerintem alvászavarra elég lenne a xanax ha súlyos akkor stilnox altató depresszióra jó a cipralex. Nem tom minek neked még valdoxan is :( De nem vagyok orvos
2015. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja megoldani a problémáidat, sajnos. Van, akinél ÁTMENETILEG enyhítik a tüneteket, de minél tovább szeded, annál kevésbé fog hatni, és annál jobban ráfügg a szervezeted ezekre. De ezek lelki eredetű gondok, nem lehet gyógyszerrel megoldani. Keress barátokat, keress hobbit, foglald el magad, érj el sikereket, tűzz ki célokat, küzdj értük, csináld, amit szeretsz, és főleg legyen rendszeresség az életedben. Nagyon sok beszélgetés, és teljes életmódváltás. Ezek segíthetnek csak ilyenkor, nem gyógyszerek. Ezt tapasztalatból mondom.
2015. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Xanax-tól èn is fèlek rászokok,első alkalommal hogy bevettem annyira kiütött vègigaludtam az èjszakát,s reggel felkeltem rá 1 órára muszály voltam visszafeküdni nem birtam egyszerűen fennt lenni.Ez mièrt lehet?
2015. szept. 27. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert a Xanax csökkenti az alvás REM fázisát, ezért is érezheted magad fáradtnak, és kimerültnek reggel.



[link]

2015. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó oldal ezekről a gyógyszerekről, győri pszichiáter szerkeszti. Érdemes elolvasni!


[link]

2015. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!