Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megnéztem egy videót és...

Megnéztem egy videót és rosszul lettem?

Figyelt kérdés
Néztem egy DarkWeb videót egyik csatornán a youtube-on. És én picit hipochonder vagyok. Egyébként hidegvérű voltam mikor néztem a videót. Amikor befejeztem a videót akkor ilyen rosszullét jött rám. Attól féltem,hogy a videótól van. Azt hittem,hogy ilyen a videó. Ez csak hipochonderségtől van vagy stressztől vagy ez a videó direkt így van? normális válaszokat kérek! Előre is köszi a választ! :)

2018. jan. 1. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a videótól van. Ezek a darkwebes videók direkt ilyen gyomorforgatóak. Én régebb beletévedtem egy-kettőbe, de soha többet nem akarok látni még egyet. Rosszul nem voltam tőle, viszont olyan irtó rossz nyomott hangulatom lett, hogy aludni sem bírtam. Ne nézz több ilyet.
2018. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölzaklatott a videó. Normális èrtèkrendű emberrel ezt teszi.
2018. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké :D De azért elküldöm,hogy melyik volt :D https://www.youtube.com/watch?v=aC5Xwx3ZW_8

Most jobban vok

2018. jan. 1. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem birod az ilyeneket, akkor ne nézz ezekhez hasonló videókat és jobban leszel.

Pl. mondjuk Death Note helyett nézz Shugo Chara-t.


Kerüld a durva/ijesztő tartalmakat.

Továbbá: [link]

2018. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!