Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ott a bogár a fülemben...

Most ott a bogár a fülemben vagy nincs?

Figyelt kérdés
A bal oldalamo aludtam és nem tudom hogy álmodtam vagy valóság volt azt éreztem hogy valami maszik be a jobb fülembe majd megint, viszont a tény hogy most semmilyen mozgást nem érzek a fülemben, egyáltalán semmit kérdésessé teszi hogy nem-e álmodtam, ehhez még az is hozza tartozik hogy olya tipikus alvásparalizis élmény volt éreztem hogy mászik be de nem tudtam mozgatni a testem majd amikor megmozdultam elmulott az érzés és most sem érzek semmit.. elmenjek szerintetek ful-orr gégészhez mert lehet hogy álmodtam nem tudom nem érzek semmi különöset

2018. jan. 2. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ott, ha benne lenne, akkor pokoli fájdalmaid lennének a füledben és éreznéd a mozgását.
2018. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már átmászott a fejedbe.
2018. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pók volt. Áldott nyugodt kis jószágok.
2018. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs benne mert az akkor fájna.
2018. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj ki és , biztos ami biztos nézesd meg.
2018. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!