Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani tömegnövelő...

Valaki tud mondani tömegnövelő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Eléggé vékony srác vagyok ezért szeretnék egy kicsit tömegnövelni,de nem igazán vannak ezzel kapcsolatban ismereteim.Gondolom nézni kell magamnak meg étrendet meg egyebeket,ezeket majd elintézem.Igazából főleg otthoni környezetben gondolkodom,úgyhogy olyan gyakorlatokat mondjatok légyszíves(ha megvalósítható).
2018. jan. 2. 16:16
 1/2 kermai válasza:

Szia! Én is jelenleg hízókúrán vagyok. Lehet, hogy már sokan elmondták neked, de a mozgás segítségével is lehet gyarapítani a súlyod. Mivel így nagyobb lesz az étvágyad, s több kalóriát tudsz bevinni. Nem azt mondom, hogy fuss le egy maratont, hanem ha otthon szeretnéd ezeket a gyakorlatokat elvégezni, akkor nézzél például youtube-on videokat. Ott van a yoga, taichi és még egyebek. Ezek nem igényelnek sok erőt ezért garantálom, hogy nem fogsz le tőle. De ha tömegnövelő eszközre gondoltál, akkor olyat kaphatsz a builder shoppokban is. Én már kipróbáltam és hasznosnak bizonyult. Annyi a lényege, hogy veszel egy ilyen dobozt, s abban ilyen por szerű anyag van. Azt el kell keverni vízzel, s egy turmixot kapunk (amelynek az íze finom). Tanács: sose idd üres gyomorra! Nem akarok hazudni. Egy ilyen doboz eléggé sokba kerül. Az enyém például 11 000 Ft-ba került, de elég egy évre is. Én az a típus vagyok egyébként, aki ha megeszik egy tíz kilós disznót, akkor se hízik meg, szóval nekem is elég nehezen jönnek a kilók, de most például híztam öt kilót. Még egy tanács: ha szeretsz nasizni, akkor ne fogd vissza magad! A kövérek mindig sóvárognak mindenféle édességek után, de mi, vékonyak, bármikor ehetünk csokit, chipset, gumicukrot, ami a kedvedre való.

Szurkolok neked :)

2018. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kell állni a Főtér szélén egy erkélyre egy csomó ezressel és el kell kezdeni szórni azokat egy negyed órán át. Ez garantáltan tömegnövelő.
2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!