Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Hogyan erősítsem meg...

S. O. S Hogyan erősítsem meg az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves fiú vagyok általános iskolás és szokott lenni egy időszak amikor a gyerekek elkapják a hányásos vírust! Több kérdésem is lenne! Nemtudjátok mikor szokott lenni ez az idő? Hogyan erősítsem meg az immunrendszeremet hogy ne kapjam el vagy mit tegyek ellene? Ezt azért kérdem mert nagyon nagyon félek a hányástól nagyon nem szeretem hánnyi és ha csak rá gondolok akkor már hányingerem van! Nagyon fontos lenne aki tud segítsen és ne szóljon le hogy félek tőle tudom gáz de én ilyen vagyok.
2018. jan. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Béres csepp, sok gyümölcs, Svédcsepp. Moss kezet mindig evés előtt, továbbá fertőzött személyhez ne nagyon menj közel.
2018. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na látom már megint te vagy, de legalább most érdemi válaszolokat vársz, és csak egyszer szerepel a mondatokban a "hánnyi" vagy a "hánnyak" szó. :D (egyébként helyesen hányni-nak írják)

Grapefruitmag csepp és Colostrum, én ezekre esküszöm. Mindegyik a bélrendszert támogatja, a Colostrum pont a calici vírus ellen fejti ki hatékonyságát.

Azt mondják, hogy ez a vírus egész évben van, de a legsanszosabb szeptembertől-kb februárig.

2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ha van még valakinek ötlete nyugodtan írja le!
2018. jan. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!