Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idén végeztem a sulival,...

Idén végeztem a sulival, tehát télen nem akarok beteg lenni. Hogy erősítsem már most meg az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés
L20
2011. szept. 28. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egészsége akkarsz lenni csak mondj le a húsról, egyél sok zöldséget ,gyümölcsött és hidd el egészségesebb leszel mint valaha
2011. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

c-vitamin,sok gyümölcs,zöldség

sportolj (ne kinn)

ne öltözz túl lengén,de vigyázz arra is ha beizzadsz

2011. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
svéd csepp, az erősíti az immunrendszeredet.
2011. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok zöldség, gyümölcs, egészséges táplálkozás, rendszeres sportolás, és nem árt ha beszerzel valamilyen immunerősítőt is. Én például rengeteg zöldséget fogyasztok, heti háromszor járok futni, és mellette egy LongeVita nevű táplálék kiegészítőt szedek 2 hónapja. Összetevői alapján ez tűnt a legmegfelelőbbnek, ahogy olvastam, még ha télen kevesebb gyümölcsöt eszek is, az ebben lévő vitaminok bőven pótolják a hiányt. Van még a piacon bőven egyébként ilyen immunerősítő készítmény, szerintem megéri beruházni az őszi-téli hónapokra valamelyikre.
2011. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiegyensúlyozott táplálkozás (hús is, megfelelő mennyiségben, természetesen), rendes, magyar földben nőtt zöldség-gyümölcs, semmi mesterséges szar, (műanyag-vitamin) sok sport. (aerob sportok) S már mehetsz is úszni a délceg szamojédokkal a jégtáblák közé.
2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!