Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sampont ajánlotok...

Milyen sampont ajánlotok korpás és enyhén zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Már több tucat márkát kipróbáltam de egyik se hatott igazán. Vichy samponokat nézegettem mert csak jókat hallottam róluk, azonban ha valaki tud olcsóbb alternatívát szívesen meghallgatom. Szerintem a Vichy elég drága de hát ha nincs más...

2018. jan. 4. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. mindegy, hogy milyen sampon, de ne töményen használd, hanem eleve hígítva, nagyon jól öblítsd ki a hajadból, és a hajmosás legvégén pedig ecetes vízzel (másfél-kétliteres flakon aljába kb. két ujjnyi ecet plusz víz) öblítsd le a fejedet. Ezt már ne öblítsd ki a hajadból, csak csavard ki belőle a felesleget és úgy hagyd megszáradni (egy ideig törülközőbe csavarva), ne hajszárítózd.
2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en kozmetikai cucc orult vagyok ugy 10 eve, mindent, de tenyleg mindent kiprobalok, ami ujdonsag, vagy ami kevesbe ismert ( mindegy, mi a keszitmeny) , es az en tapasztalatom alapjan a legjobban a head & shoulders mukodik . aztan persze lehet, hogy neked nem. de talan keresd fel a borgyogyaszt, aki szakszerubb segitseggel is szolgalhat.
2018. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Head & Shoulders szerintem átverés, nekem csak korpásabb lett tőle a hajam arról nem is beszélve,hogy marta a fejbőrömet .__.
2018. jan. 6. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be a gyogyszertarba es vegyel kensampont! Nem vicc, par eve nekem is nagyon korpas volt a pubertas miatt (gondolom), nekem nagyon bevalt, marmint kb 1 evig csak ezzel mostam a hajam, igy vagy 2-3 kis tubussal elfogyott, de semmilyen sampon nem mulasztja el 1-2 mosas utan a korat, tehat szerintem ez nagyon is jo termek :) ha jol tudom ketfele van belole, en a citromsarga kupakosat hasznaltam, a masikrol nemtudom milyen, az katranyos azt hiszem. Ja, es az illata is kellemes, Baba szappan illata van. Zsiros hajra is kivalo :)
2018. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, a neve Szulfokoll sampon
2018. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!