Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok zsíros bőr ellen?

SZJG kérdése:

Mit ajánlotok zsíros bőr ellen?

Figyelt kérdés
Zsíros az arcom, meg pattanásos. 14 éves vagyok és nem tudom mit tegyek ellene. Nagyon utálom... Ja és szoktam rendszeresen fürödni, meg kenem magam hidratálóval.

2012. szept. 4. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifejezetten a tini-kor problémáira való kenceficéket bármelyik DM-ben, Rossmannban, Tescoban, vagy pl. az Avonban is. De otthon is készíthetsz magadnak pakolást az arcodra, pl. élesztőből (ezt egyébként ajánlják enni is, ne sokra gondolj, naponta egy-egy csipetet kell enni), ill. a tojásfehérje keményre vert habját is az arcodra kenheted. Interneten rengeteg ilyen receptet találhatsz.
2012. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gotoni válasza:
A Dm/Rossmann/Avon stb termékek sokat nem érnek,alig van hatóanyag tartalmuk,a marketinget és csomagolást fizeti meg az ember!Ha teheted menj kozmetikushoz,már első alkalom után szép lehet a bőröd,nekem is teljesen rendbe hozták (hasonló problémákkal küzdöttem) nekem ichtiolos szappant adott,ami 1000Ft volt és 3 hónapig elég volt,és nagyon szép lett tőle a bőröm.Szépen elmúltak a pattanások.Ha Kispest környékén laksz ajánlani is tudok neked egy profi szakembert,aki nem túl drága.
2012. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!