Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli gyomorideg és étvágyta...

Reggeli gyomorideg és étvágytalanságot lehet kezelni valamivel?

Figyelt kérdés

Ha el kell mennem itthonról, pl. sulira,ügyet intézni,stb. akkor nem tudok enni reggel, egyszerűen nincs étvágyam.

Ha hétvégén itthon vagyok, és nincs dolgom, akkor tudok enni. Próbáltam már leerőltetni reggelente az ételt, de csak hányingerem lesz tőle.Viszont ha nem eszem reggel, nagyon rosszul leszek.

Lehet ezt valamivel kontrollálni, hogy ne legyen ilyen problémám?



2018. jan. 6. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért vagy ideges, ha el kell menned otthonról? Bántanak a suliban, stresszelsz a tanulás miatt? Nem szeretsz kimozdulni otthonról?


Az semmiképp sem megoldás, hogy nem eszel reggel (ez a nap legfontosabb étkezése), mert ahogy írtad is, rosszul leszel. Vigyél magaddal valami kaját (a szendvics a legjobb megoldás erre), és később meg tudod enni. De hosszú távon az lenne a legjobb, ha a problémát oldanád meg, ami a szorongást okozza, ami miatt nem hányingered van. Később munkába is kell menned, nem mehetsz úgy, hogy nem eszel semmit.

2018. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Stresszes időszakom volt, és kialakult most már, hogy bárhova megyek reggel, nem tudok reggelizni.


Tudom, hogy hosszútávon ez így nagyon nem lesz jó, és rengeteg féle lehetőséget kipróbáltam már, hogy mit reggelizek, de semmi nem segített eddig sajnos.

2018. jan. 6. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy többféle étellel is próbálkozol, de elsősorban a stresszes időszakon kellene túllendülni ahhoz, hogy a tünet is elmúljon.
2018. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!