Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van a semmitől folyton...

Miért van a semmitől folyton gyomoridegem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ez van de eddig ritkán volt viszont egyre gyakoribb és ma már a kajámat se tudtam megenni és hányingerem van. Most rá lehetne fogni a melegre, de sajnos nem amiatt van mert télen is gyakran előjött bizonyos időközönként.

Köszönöm a válaszokat.

17/l



2017. jún. 27. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a semmitől van, csak nem tudod, hogy mitől. Ezt kéne kideríteni, és akkor tudnál foglalkozni a probléma megoldásával.
2017. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok rendesen levegőt venni a görcstől. És nem történik semmi mikor ilyenem van. Teljesen nyugodt kéne legyek
2017. jún. 29. 17:59
 3/3 anonim válasza:

Ugyan ez van nekem is :D nem tudtam enni,szorított a torkom,görcsöl a belem folyton...belgyógyász doki a tünetek olvasása után egyből azt állapította meg hogy rossz a bélflórám...Protexin Balance-ot írt fel nemrég a háziorvos,még nem vettem meg de a Normaflore is rengeteget segített,azt ajánlom szedj probiotikumot :)

16/F

2017. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!