Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS. Szerintetek mi lehet...

SÜRGŐS. Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szüleim aztmondjak, hogy ne menjek orvoshoz meg, de aggodom. 2 napja egyhuzamban szornyen eros gyomorfajdalmam van. Hol ég, hol feszít. Éjszaka sokkal inkább felül és égett.. csak ugy tudtam aludni, hogy megemeltem a vallaim, fejem.. bevettem 2 savlekotot, gondoltam egy kis tul fuszeres etel okozhatta. Eves utan illetve kozvetlen a gyogyszer utan jobb volt, de utana 1-2 oraval ujra szornyen faj.(addig is erzem, csak enyhebben) semmi etvagyam nincs, csak a tudat miatt eszem. Alig par falat csuszik le a torkomon. Olykar annyira faj mar, hogy hanyingerem van tole. Valakinek van ötlete ?:( nem kerek negativ valaszokat. Szuleim is koszonik a jokivansagokat, de tisztaban vannak a helyzettel csupan egy kis idot tanacsoltak. Ha nem mulik el holnap, a 3. Napon sem, megyek orvoshoz szerintem. Köszi mindenkinek!
2018. jan. 6. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Addig ha tudsz,egyél háztartási kekszet,főtt krumplit,ezek könnyen emészthetőek. Valószínűleg az orvos is savlekötőt fog adni,ha pedig nem múlik a probléma,elküld gasztroenterológiára. A görcsre nyugodtan vegyél be nospát. Ja és ajánlom a smecta port. Kisgyerekek hasmenésére találták ki,de ha megiszod,bevonja a tápcsatornát és védi a savtól. Nekem nagyon bevált és vény nélkül kapható.
2018. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha ez megnyugtat,nekem karácsony előtt volt pont ez a bajom. Dokim szerint vírus. Quamatelt írt fel,mondta,hogy ha nem múlik,menjek vissza. Azóta is sok a savam,de nem fáj,úgyhogy csak az étkezésre kell figyelni,amíg visszaáll a normális savtermelés és gyomornyálkahártya.
2018. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 1 napig bírtam utána go ügyelet,onnan a sürgősségi ki oktattak hogy a hasi fájdalmakkal nem lehet játszani..3napos bent fekvés lett az eredménye!

20/F

2018. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!!!
2018. jan. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!