Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arccsont fájdalom, mit tehetné...

Arccsont fájdalom, mit tehetnék? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hello, már évek óta van némi problémám az állkapcsommal,legalábbis azt derítették ki,hogy attól fáj itt-ott az arcom,fülem. Eleinte csak szájzáram volt, azután kattogott az állkapcsom minden rágásnál. Kb két hónapig tartott majd elmúlt. Az elmúlt két hónapban sokkal rosszabb lett az egész,bár sázjzáram nincs max nagyon enyhe,de minden rágásnál az arccsontom nagyon fáj.Egyszerűen nem múlik,csak egy oldalon van jelen. Voltam speciális orvosnál többször is,de kb semmit nem csináltak,csak azt mondták,hogy éljek vele,fiatal vagyok! Meg azt,hogy tornáztassam,hát az meg semmit nem segít,csak erősebb tőle a fájdalmam. Ajánlottak egy magán fogrovsot,ő elküldött sok röntgenre,ahol látszódott,hogy az arccsontom rendellenesen fejlődött ki,de azt mondta,hogy szerinte nem olyan durva a rendellenesség úgyhogy nem műti meg. De mit csináljak komolyan,ha nekem állandó fájdalmat okoz. Nem olyan enyhét ,hogy azt mondjam ez semmiség,de azért nem oylan erőset,hogy fájdalomcsillapítóért nyúljak,rendkívül kellemetlen és kb olyan erős mintha mindig megpofozna valaki.

Valakinek volt hasonló?


2018. jan. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy úgy van ez mint nálam hogy pl. este panaszok nélkül lefekszem és reggelre már elviselhetetlen arccsont fájdalom gyötör. És mindez ha erős időjárás változás van mint most. Nekem rá szokott menni a karjaimra is azon kívül hogy a pofám is jól feldagad. Szerintem reuma.
2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bioptron lámával próbáld kezelni naponta. Lehet elmúlik teljesen tőle a fájdalom.
2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már kaptam több hetes gyógyszeres kezelést,kaptam harapásemelőt, voltam gyógytornán ,de semmi nem segített. A harapásemelőt ha beteszem a számba akkor tünetmentes vagyok,de azt ki kell venni nappal és attól kezdve szenvedek végig. A felvételeken egyértelműen látszik,hogy összenőttek olyan csontok amiknek nem kellett volna, 3 éve derült ki,hogy van valmi bajom azóta csak egyre rosszabb az állapotom. Ugyan még együtt tudok vele élni úgyahogy,de mi lesz pár év múlva? Még alig múltam 20 éves.
2018. jan. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!