Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől volt ilyen a lábam?

Mitől volt ilyen a lábam?

Figyelt kérdés

Tegnap és tegnapelőtt is este azt vettem észre, hogy a normálisnál pirosabbak a lábujjaim, és melegek is. Ez csak állva volt így, másnap reggelre el is múlt. Nem fáj, nem zsibbad, nem feszül, csak piros.

Az elmúlt napokban elég ideges voltam a vizsgáim miatt, magasabb is volt a vérnyomásom a szokásosnál (fájt a fejem, illetve lüktetve fájt hirtelen felállás, helyzetváltoztatás után, a pulzusom is magasabb volt), ráadásul tegnap jött meg a menstruációm is.


Mitől lehetett piros a lábam? A magasabb vérnyomástól? Az állástól? Túlsúlyos is vagyok enyhén, talán ez is hozzájárulhat? Mostanában sétán kívül nem igazán mozgok, és amikor csak tehetem, pihenek, a vizsgák eléggé kivették az energiámat.


Ugye ez nem trombózis, vagy annak az előjele?


Köszönöm előre is a válaszokat!

21/L



2018. jan. 11. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Nekem akkor szokott kipirosodni csak az egyik lábujjam, amikor kiszállok a forró zuhany alól. Valószínű a stressz és megnövekedett vérnyomás okozta.
2018. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!